Zielony jęczmień

Młody jęczmień jest jednym z najpopularniejszych produktów z grupy superfoods. Na rynku dostępny jest pod wieloma postaciami: soku, proszku i tabletek.
Zielony jęczmień zawiera w sobie dużą ilość błonnika pokarmowego. Błonnik pozytywnie wpływa na  perystaltykę jelit, a także jest zalecany osobom z otyłością. Charakteryzuje się on również zawartością takich składników odżywczych jak: białko, witamina A (wspomaga pracę oka) , kwas foliowy (wpływa pozytywnie na układ nerwowy), cynk, krzem, potas, mangan. Bogaty jest także w białka oraz aminokwasy egzogenne, których organizm nie wytwarza i musimy je dostarczać wraz z pożywieniem. Zawiera bardzo dużo chlorofilu, który nie tylko dodaje nam energii życiowej, ale jest on także dobrym przeciwutleniaczem. Dodatkowo wspiera on proces rekonwalescencji,  wspomaga proces gojenia ran, uszczelnia naczynia krwionośne, wspiera układ immunologiczny organizmu.
Zielony jęczmień polecany jest dla osób borykających się z nadwagą i otyłością, dla osób chcących poprawić kondycję włosów, oraz skóry, dla osób które cierpią na zaparcia. Niepolecany jest dla klientów chorych na  żołądek, ponieważ duża ilość błonnika może dodatkowo go podrażniać.
Nasz sklep internetowy oferuje klientom młody jęczmień w formie sproszkowanej, w różnych objętościach. Atrakcyjna cena oraz stała dostępność produktów to dla nas priorytet. Mają Państwo możliwość złożenia zamówienia online a także zakupów w jednym z naszych sklepów stacjonarnych w Warszawie. Oferujemy także atrakcyjne warunki hurtowe.