Wysyłka produktów oraz sposoby płatności

Sposoby płatności

płatność gotówką Gotówka przy odbiorze osobistym W punktach odbioru osobistego przyjmujemy tylko gotówkę.
płatność gotówką Gotówką odbiorze przesyłki (paczka za pobraniem) Płatność u kuriera lub na poczcie przy odbiorze przesyłki.
płatność przelewem Przelew tradycyjny Płatność przelewem bankowym w oddziale, na poczcie lub przez internet.
Przelewy24 Przelewy24 - szybkie płatności internetowe Płatność szybkim przelewem za pomocą systemu Przelewy24.
Karty kredytowe Karty płatnicze Płatność kartą płatniczą za pomocą systemu Przelewy24.

Formy dostawy

ORLEN Paczka 8.60 zł ORLEN Paczka Wysyłka usługą ORLEN Paczka z płatnością z góry (przed wysłaniem). Paczka zostanie nadana najpóźniej dwa dni po otrzymaniu wpłaty. Wysyłka przeważnie dociera następnego dnia po wysłaniu, zdarza się jednak opóźnienie do 2 dni. Paczka zostanie dostarczona do wybranego przez klienta punktu odbioru a nie pod wskazany adres.
Poczta Polska 10.90 zł Paczka pocztowa (Pocztex Kurier48) Wysyłka usługą Pocztex Kurier48 Poczty Polskiej z płatnością z góry (przed wysłaniem). Paczka zostanie nadana najpóźniej dwa dni po otrzymaniu wpłaty. Wysyłka przeważnie dociera następnego dnia po wysłaniu, zdarza się jednak opóźnienie do 2 dni. W przypadku nieodebrania paczki, doręczone zostanie awizo a paczka zostanie przesłana do najbliższej poczty.
Poczta Polska 13.70 zł Paczka pocztowa (Pocztex Kurier48) za pobraniem Wysyłka usługą Pocztex Kurier48 Poczty Polskiej z płatnością przy odbiorze (za pobraniem). Paczka zostanie wysłana najpóźniej dwa dni po otrzymaniu zamówienia. Wysyłka przeważnie dociera następnego dnia po wysłaniu, zdarza się jednak opóźnienie do 2 dni. W przypadku nieodebrania paczki, doręczone zostanie awizo a paczka zostanie przesłana do najbliższej poczty.
Poczta Polska 13.90 zł Kurier Pocztex24 z płatnością z góry (przed wysłaniem) Wysyłka kurierem DPD. Paczka zostanie nadana najpóźniej dwa dni po otrzymaniu wpłaty. Wysyłka przeważnie dociera następnego dnia po wysłaniu.
Poczta Polska 17 zł Kurier Pocztex24 za pobraniem Wysyłka kurierem DPD z płatnością przy odbiorze (za pobraniem). Paczka zostanie nadana najpóźniej dwa dni po otrzymaniu zamówienia. Wysyłka przeważnie dociera następnego dnia po wysłaniu.
Inpost kurier 15.90 zł Kurier InPost z płatnością z góry (przed wysłaniem) Wysyłka kurierem InPost. Paczka zostanie nadana najpóźniej dwa dni po otrzymaniu wpłaty. Wysyłka przeważnie dociera następnego dnia po wysłaniu.
Inpost kurier 17.90 zł Kurier InPost za pobraniem Wysyłka kurierem InPost z płatnością przy odbiorze (za pobraniem). Paczka zostanie nadana najpóźniej dwa dni po otrzymaniu zamówienia. Wysyłka przeważnie dociera następnego dnia po wysłaniu.
Paczkomaty 15.90 zł Paczkomaty InPost Wysyłka do wskazanego paczkomatu firmy Inpost. Paczka zostanie wysłana najpóźniej dwa dni po otrzymaniu wpłaty. Czas dostarczenia paczki przez InPost to 1-3 dni robocze.
odbiór osobisty w Warszawie 0 zł Odbiór osobisty w Warszawie - Ursynów Zamówione produkty możesz odebrać w naszym punkcie odbioru osobistego na Dzwonniczej 3/6, obok kościoła i apteki, 5 min od al. KEN.
odbiór osobisty w Warszawie 0 zł Odbiór osobisty w Warszawie - Bemowo Zamówione produkty możesz odebrać w naszym punkcie odbioru osobistego na Powstańców Śląskich 45, lokal 19, wewnątrz pasażu prowadzącego do Stokrotki.
odbiór osobisty w Warszawie 0 zł Odbiór osobisty w Warszawie - Praga Południe Zamówione produkty możesz odebrać w naszym punkcie odbioru osobistego przy Rondzie Wiatraczna, od ul. Waszyngtona. Garibaldiego 4/6P.
odbiór osobisty w Białymstoku 0 zł Odbiór osobisty w Białymstoku Zamówione produkty możesz odebrać w naszym punkcie odbioru osobistego na Magnoliowej 2 w Białymstoku. Prosimy o wcześniejsze umówienie terminu pod numerem 698 206 612.
odbiór osobisty w Surażu 0 zł Odbiór osobisty w Surażu, woj. Podlaskie Zamówione produkty możesz odebrać w naszym magazynie na Piłsudzkiego 1 w Surażu. Magazyn jest czynny od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.

Zwrot towaru

Zamówione produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni roboczych, jeśli opakowania nie zostały otwarte.

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta, kupujący może zwrócić produkty w terminie 14 dni od dokonania transakcji. Uprawnienie to nie przysługuje jednak w przypadku rzeczy ulegających szybkiemu zepsuciu lub mających krótki termin przydatności do spożycia, a także w przypadku produktów dostarczanych w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w naszym regulaminie.