Kwas hialuronowy 5% 30ml serum żel

Nobody has posted a review yet
PLN16.40
Tax included

Poprawia elastyczność i jędrność skóry. Wysokie stężenie.

Ilość

KWAS HIALURONOWY 5% 30ml TRÓJAKTYWNY

Kwas hialuronowy 5% to serum z kwasem w formie żelu. Może być stosowany bezpośrednio na skórę lub w połączeniu z kremem nawilżającym czy odżywczym.

Wersja 5% jest przeznaczona dla osób powyżej 40 roku życia. Na innej ofercie jest dostępny słabszy kwas hialuronowy o stężeniu 3%.

Kwas hialuronowy jest polisacharydem i występuje naturalnie w organizmie człowieka. Z wiekiem jego zawartość w skórze spada. Posiada właściwości nawilżające, wspomaga wchłanianiu substancji odżywczych. Poprawia elastyczność i jędrność skóry. Wspomaga regenerację komórek. Pełni istotną rolę w procesie leczenia, wspomaga gojenie się ran i blizn.

Oferowany przez nas kwas hialuronowy jest trójcząsteczkowy, tj. zawiera trzy rodzaje kwasu hialuronowego o różnej masie cząsteczkowej. Dzięki temu produkt działa kompleksowo, jest w stanie docierać do głębokich oraz płytkich warstw skóry.

KWAS HIALURONOWY OD SŁODKIE ZDROWIE

Zalecany sposób użycia: dwa razy dziennie nałożyć pipetą na skórę twarzy i rozprowadzić. Może być stosowane bezpośrednio na skórę lub w połączeniu z kremem nawilżającym czy odżywczym. Efekty powinny być widoczne po ok. 2 tygodniach stosowania. Po otwarciu przechowywać w lodówce. Nie zamrażać.

Objętość netto: 30ml

Kraj pochodzenia: Polska

Producent: Granum Sp z o.o.

Dystrybutor: PPHU JS Słodkie Zdrowie

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

Nie stosować, jeśli opakowanie jest otwarte lub nieszczelne.

Po otwarciu przechowywaćw w lodówce.

Nie zamrażać.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Składniki: Water, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid.

Inne polecane produkty:

 Reviews

Be the first to write your review !