Zdrowa żywność, bakalie, witaminy i minerały, suplementy diety

Nasza hurtownia i sklep internetowy oferują produkty naturalne z szeroko rozumianej kategorii zdrowej żywności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ciągle rosnącą ofertą naturalnych słodzików, bakalii, witamin i minerałów oraz odżywek dla sportowców.

Psycholog

Klientów z Warszawy zapraszamy do naszej poradni psychologicznej. Rozpoznanie psychologicznych mechanizmów objadania się odgrywa ważną rolę w procesie odchudzania.

Specjalizujemy się w zaburzeniach odżywiania, ale pomagamy również w innych problemach jak depresja, problemy w relacjach z ludźmi, zaburzenia lękowe, niskie poczucie własnej wartości.

Nasza pani psycholog to osoba z doświadczeniem i profesjonalnym przygotowaniem.

Dietetyk

Poradnia dietetyczna oferuje usługi przez internet (Skype) oraz w naszym gabinecie w Warszawie na Pradze Południe.

Spotkanie z dietetykiem pozwoli na analizę Twoich nawyków żywieniowych oraz ocenę stanu zdrowia. Dietetyk układa profesjonalne jadłospisy, które doprowadzą Cię do celu z uwzględnieniem Twoich preferencji smakowych.

Klientom z Warszawy oferujemy także analizę składu ciała na profesjonalnym japońskim urządzeniu pomiarowym.

Best seller
  • Wszystkie produkty
New Arrivals
  • Date Add

Zobacz pełną ofertę

DZIĘKUJEMY NASZYM KLIENTOM ZA MIŁE SŁOWA

Wielki pozytyw!!! Świetny kontakt, błyskawiczna wysyłka, towar zgodny z opisem, bezpiecznie zapakowany. Zdecydowanie polecam!!!! Pozdrawiam i dziękuję!!!
Wszystko jak najbardziej OK! Szybka wysyłka, towar zgodny z opisem i oczekiwaniami;) czystek jest świeży, zielony, , dobry w smaku, pachnie ładnie-smakowicie;)
Wszystko super, towar świetnie zapakowany, widać, że sprzedawca dokłada wszelkich starań, aby nabywca był zadowolony:) pozdrawiam serdecznie i polecam!

Zobacz więcej komentarzy na Allegro

Kontakt