Ksylitol - Cukier brzozowy - fiński - 25kg
  • Ksylitol - Cukier brzozowy - fiński - 25kg

Ksylitol - Cukier brzozowy - fiński - 25kg

Brak recenzji tego produktu
788,50 zł

(788,50 zł 25 kg)

Brutto

100% czysty ksylitol wyprodukowany w Finlandii z materiału drzewnego.


Opakowanie hurtowe bezpośrednio od producenta w Finlandii.

Ilość

Oryginalne opakowanie hurtowe 25 kg.

Ksylitol to najlepszy naturalny zamiennik cukru

Ma bardzo podobny smak i słodkość jak zwykły cukier. Dzięki temu nie musisz zmieniać swoich przyzwyczajeń – jeśli słodzisz herbatę jedną łyżeczką cukru, zużyjesz tyle samo ksylitolu.

Ksylitol, zwany również cukrem brzozowym, jest słodzikiem naturalnym – występuje m.in. w wielu roślinach, owocach a także ludzki organizm produkuje pewne niewielkie ilości ksylitolu.

Posiada niski indeks glikemiczny oraz prawie 40% mniej kalorii niż cukier.

Oprócz powyższych przewag nad cukrem, ksylitol posiada dodatkowo cechy lecznicze: jego rola jest szczególnie doceniana w zwalczaniu próchnicy. Nie pozwala rozwijać się wielu bakteriom oraz przywraca równowagę alkaliczną, obniżając pH.

Przeczytaj więcej o zaletach ksylitolu w naszym podsumowaniu Zalety ksylitolu.

Fiński ksylitol

Ksylitol Słodkie Zdrowie w całości pochodzi od jedynego fińskiego producenta tego słodzika – Danisco. Posiadamy odpowiedni atest (certyfikat), potwierdzający jego czystość i pochodzenie. Fińskie pochodzenie ksylitolu gwarantuje, że jest on pochodzenia drzewnego. Obecnie na rynku większość „cukru brzozowego” pochodzi z Chin, które stosują inną technologię wytwarzania go z kukurydzy.

Odbierz swój ksylitol w Warszawie lub Białymstoku

Jeśli mieszkasz w Warszawie lub w Białymstoku, nasz sklep internetowy oferuje możliwość odbioru osobistego. Zaoszczędzisz w ten sposób na kosztach przesyłki.

  • Warszawa, ul. Terespolska 4
  • Białystok, ul. Magnoliowa 2

Najwyższa jakość

Produkt z naszego sklepu internetowego to w 100% czysty, fiński ksylitol pochodzący z legalnego i bezpiecznego źródła. Posiadamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające ten fakt. Wszystkie produkty i narzędzia, które stosujemy do pakowania ksylitolu w naszej firmie mają również niezbędne atesty do kontaktu z żywnością. Nasza firma to legalnie działające przedsiębiorstwo, podlegające kontroli sanitarnej.

Data ważności

Ksylitol ma długi termin przydatności do spożycia. Oferowany przez nas ksylitol ma minimum 2 lata terminu przydatności.

Opis

Waga
25kg
Skład
100% fiński ksylitol Danisco

Inne polecane produkty:

 Recenzje

Napisz swoją recenzję jako pierwszy !