Psycholog

Klientów z Warszawy zapraszamy do naszej poradni psychologicznej. Rozpoznanie psychologicznych mechanizmów objadania się odgrywa ważną rolę w procesie odchudzania.

Specjalizujemy się w zaburzeniach odżywiania, ale pomagamy również w innych problemach jak depresja, problemy w relacjach z ludźmi, zaburzenia lękowe, niskie poczucie własnej wartości.

Nasza pani psycholog to osoba z doświadczeniem i profesjonalnym przygotowaniem.

Dietetyk

Poradnia dietetyczna oferuje usługi przez internet (Skype) oraz w naszym gabinecie w Warszawie na Pradze Południe.

Spotkanie z dietetykiem pozwoli na analizę Twoich nawyków żywieniowych oraz ocenę stanu zdrowia. Dietetyk układa profesjonalne jadłospisy, które doprowadzą Cię do celu z uwzględnieniem Twoich preferencji smakowych.

Klientom z Warszawy oferujemy także analizę składu ciała na profesjonalnym japońskim urządzeniu pomiarowym.

Najpopularniejsze

Zobacz pełną ofertę

DZIĘKUJEMY NASZYM KLIENTOM ZA MIŁE SŁOWA

Wielki pozytyw!!! Świetny kontakt, błyskawiczna wysyłka, towar zgodny z opisem, bezpiecznie zapakowany. Zdecydowanie polecam!!!! Pozdrawiam i dziękuję!!!
Wszystko jak najbardziej OK! Szybka wysyłka, towar zgodny z opisem i oczekiwaniami;) czystek jest świeży, zielony, , dobry w smaku, pachnie ładnie-smakowicie;)
Wszystko super, towar świetnie zapakowany, widać, że sprzedawca dokłada wszelkich starań, aby nabywca był zadowolony:) pozdrawiam serdecznie i polecam!

Zobacz więcej komentarzy na Allegro

Nasze sklepy stacjonarne

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Product Effect
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout